External image
Rozwój sprzedaży międzynarodowej!

Wsparcie i obsługa sprzedaży na Kaufland.de

Kaufland.de to jeden z najszybciej rozwijających się rynków internetowych w Niemczech. Platforma kaufland.de marketplace już teraz prezentuje ponad 25 mln artykułów swoim klientom!

Zasięg: ok. 32 miliony odwiedzających miesięcznie.
  • Obrót handlowy w wysokości 113 miliardów EUR za rok 2019.

  • Zacznij sprzedaż z najbardziej doświadczoną firmą w Polsce będącą oficjalnym partnerem Kaufland.de w Polsce.

Shiftkey image

Zakres naszych działań na Kaufland.de

Nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jesteśmy świadomi, że każdy projekt charakteryzuje się indywidualnymi cechami, dlatego najpierw badamy Twoje potrzeby i możliwości. Procesami sprzedażowymi zajmujemy się od początku do końca.

SZKOLENIA
SZKOLENIA

Przeszkolimy Ciebie oraz Twój zespół. 100% praktycznej wiedzy zbieranej od lat. Pomożemy Ci rozwinąć biznes.

TWORZENIE OFERT
TWORZENIE OFERT

Implementacja produktów na Kaufland, wsparcie techniczne i merytoryczne przy tworzeniu materiałów. Wszystkie oferty przygotowane są zgodnie z wytycznymi Kaufland oraz w języku niemieckim.

ZARZĄDZANIE WYSYŁKĄ
ZARZĄDZANIE WYSYŁKĄ

Połączymy Kaufland z BaseLinker który wyręczy Cię w przekazaniu numeru nadania do marketplace i sklepu. Dodatkowo sam wydrukuje etykiety nadawcze.

WDROŻENIA
WDROŻENIA

Bazując na naszym doświadczeniu wprowadzimy Twoją firmę i Twoje produkty na platformę Kaufland.de w języku niemieckim, który jest wymagany na tej platformie.

ODBLOKOWYWANIE KONT
ODBLOKOWYWANIE KONT

Pomagamy przy tworzeniu planów naprawczych oraz przy kontakcie z Kaufland celem ponownej aktywacji konta, które zostało zablokowane.

DZIAŁANIA MARETINGOWE
DZIAŁANIA MARETINGOWE

Kaufland ma własne środowisko marketingowe, które wymaga konfiguracji oraz ciągłej optymalizacji.
Istnieje szereg możliwości w promowaniu swoich ofert. Pomożemy w przygotowaniu kampanii reklamowych.

OBSŁUGA KONT
OBSŁUGA KONT

Rejestracja konta na Kaufland.de oraz stały kontakt z dedykowanym opiekunem. Rozwiązywanie spraw zgodnie ze standardem Kaufland

OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta 24 h przez 7 dni w tygodniu w 8 językach. Odpowiadanie na pytania o produkcie, komentarze i opinie (również te negatywne)

TEKSTY PRAWNE
TEKSTY PRAWNE

Obowiązkowe teksty prawne – pomoc w zdobyciu aktualnych dokumentów od zagranicznych prawników i implementacja w panelu.

Shiftkey image

Nie wiem czy wiesz, że na Kaufland.de można również sprzedawać jak na zwykłym marketplace podobnym do Allegro, eBay czy Amazon. Na platformie Kaufland.de klienci znajdą ponad 25 mln artykułów z ponad 5 tys. kategorii, obecnie jest ponad ponad 5 tys. firm. Kaufland to także około 32 miliony odwiedzających miesięcznie i 1300 sklepów w 8 krajach. Kaufland.de oferuje wysoką świadomość marki zarówno online, jak i offline.

Selium wprowadza firmy na Kauflnad.de już od 3 lat

Jesteśmy partnerem Kaufland.de!

Jesteśmy partnerem handlowym najpopularniejszego niemieckiego Marketplace Kaufland.de. Obecnie nasi Partnerzy, którzy wybrali ten portal notują wzrost sprzedaży z każdym miesiącem i przeznaczają coraz więcej środków na promocję w tym kanele sprzedaży.

  • Do sprzedaży na Kaufland należy się dobrze przygotować by w trakcie nie dać się zaskoczyć żadną niespodzianką.

External image
Shiftkey image

Kto powinien sprzedawać na Kaufland?

Na Kaufand doskonale odnajdują się sprzedawcy oferujący produkty w kategorii produktów szybko zbywalnych takich jak żywność, chemia, produkty do domu, elektronika. Kaufkand to nie tylko platforma e-commerce, ale również właściciel ponad 10000 sklepów stacjonarnych, które zatrudniają ponad 450 000 osób w 33 krajach na całym świecie.

Zdobądź rynki międzynarodowe!
  • Twój klient jest naszym klientem - zaopiekujemy się Twoim klientem jak własnym. Jesteśmy z nim w kontakcie przed sprzedażą w trakcie i po sprzedaży.

Firmy z którymi współpracujemy.