Zamów konsultacje w sprawie oferty Selium.

Skorzystaj ze specjalnej oferty wdrożeń dla Klientów Apilo – nowoczesnego systemu do zarządzania sprzedażą wielokanałową. Rozwijaj sprzedaż wielokanałową ze sprawdzonymi partnerami! 

Shiftkey image
Zapisując się, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy Shoper S.A. ul. Pawia 9, 31-154 Kraków, NIP: 9452156998. W każdym momencie mogę cofnąć tę zgodę. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator danych Shoper S.A.

Co zyskujesz?

Dzięki współpracy Selium i Apilo otrzymujesz kompleksowe narzędzie do zarządzania sprzedażą internetową na preferencyjnych warunkach.

Shiftkey image

Obsługa sprzedaży wielokanałowej
Zarządzanie sprzedażą z nielimitowanej ilości kont na wielu kanałach, pełna komunikacja i synchronizacja. Automatyczna wymiana danych.

Shiftkey image

Marketplace Manager
Allegro, Amazon, Shopee, Empik i więcej. Wystawianie, edycja, szybka aktualizacja stanów, obsługa szablonów, automatyzacja procesów.

Shiftkey image

Zarządzanie stanami i cenami
Pełna kontrola poprzez automatyczną synchronizację stanów magazynowych i cen na wszystkich platformach marketplace jednocześnie

Opinie naszych Klientów

Sprawdź jak inni klienci oceniają współpracę z zespołem Selium.

Margaret Starska

Polecam! Po optymalizacji konta eBay dość szybko widoczna jest zwiększona sprzedaż. Dziękuję za pomoc!

Anna Płuska

Polecam szkolenie ze sprzedaży na ebayu i Amazonie u Mateusza wszystkim, którzy dopiero planują rozpocząć sprzedaż, jak również tym osobom, które chcą się dokształcić. Przede wszystkim to niesamowita dawka wiedzy, której nie przeczyta się w internecie, ćwiczenia praktyczne a to wszystko w super atmosferze. Polecam!

Adrian Pakulski

Ekspresowa pomoc, nawet po ukończeniu szkolenia! Firma zdecydowanie godna polecenia

Marek Zieba

Każda nowa platforma to wyzwanie. Polecam szkolenie wdrożeniowe eBay, wszystko jasno i konkretnie, dzięki czemu zaoszczędziliśmy w firmie sporo czasu.

Michał Makowiecki

Profesjonalizm, szybkie rozwiązanie. Fajne podejście - przede wszystkim rzeczowo.

Firmy z którymi współpracujemy.