e-commerce, news

Podcast: Marketplace’y bez tajemnic

Zapraszamy na nowość na Polskim rynku Podcast: Marketplace’y bez tajemnic! Pierwszy podcast poświęcony sprzedaży na portalach typu marketpace. 

Podcast Marketplacey bez tajemnic jest dla wszystkich osób działających w branży e-commerce i chcących poznać tajniki sprzedaży na międzyarodowych portalach marketlpace. Porady, wywiady z ekspertami oraz rozmowy z ciekawymi ludźmi. Dowiesz się jak wykorzystać Marketplacey do rozwoju Twojego biznesu na międzynarodową skalę.

W pierwszym nagraniu podcastu Selium – Marketplace’y bez tajemnic! Porozmawiamy o posiadaniu marki na Amazon oraz dlaczego jest tak wazna w budowniu skutecznej sprzedaży na tym portalu! Rozmawiają Mateusz Grzywnowicz CEO Selium oraz Witold Keller Amazon Success Specialist.

Gość odcinka: Witold Keller – AMAZON SUCCESS SPECIALIST Ekspert w sprzedaży na Amazon, certyfikowany specjalista Helium10. W branży e-commerce od ponad 7 lat. Współpracował zarówno z małymi, rodzinnymi przedsiębiorcami, jak i firmami generującymi milionowe obroty. W Selium odpowiada za rozwój kont Partnerów i przygotowywanie analiz produktowych.

Posiadanie marki na Amazon jest elementu który może wpłynąć niezwykle skutecznie na rozwój sprzedaży. Przywileje jakie otrzymujemy z posiadania marki to między innymi graficzne możliwość stworzenie sklepu marki tzw Store Front, W sklepie który stworzymy mamy również dostęp do statystyk odwiedzin marki (Amazon Brand Analytics), tworzenie spersonalizowanych kart produktowych wzbogaconych o grafiki i dedykowany layout tzw. A+ content. A także jako marka mamy możliwość tworzenia reklam Sponsored Brands (Headline Search Ads). Marki mogą również rozbudowywać swoje aukcje materiał wideo jaki filmie reklamowe zarówno w sklepie jaki na kartach produktów.

Z kodem SELIUM50 – 50% na najlepsze narzędzie wspierające sprzedaż na Amazon – Helium10

Zapraszamy
Selium Team!

1 Comment
Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website

Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteśmy ekspertami od promocji w e-commerce. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w działaniu na marketplace, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowinkami.