Współpracujemy z najlepszymi

Poznaj naszych Partnerów z którymi pracujemy na Twój sukces w sprzedaży na marketplace.

Amazon Seller Provider Network

Firma Selium jako jedna z nielicznych w Polsce jest w sieci partnerskiej Amazon. Nasza wiedza i doświadczenie zostało zweryfikowane przed przystąpieniem do siedzi aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Shiftkey image
Shiftkey image

Ebay Partner Network

Ebay jest platformą z którą pracujemy najdłużej i wprowadziliśmy najwięcej firm. Nasze doświadczenie zostało docenione przez platformę Ebay zaproszeniem do sieci partnerskiej.

Baselinker – Partner

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi wdrożenia na marketplacach oraz nie zapominamy o wsparciu w usprawnieniu procesów i automatyzacji ich pracy. Wykorzystujemy Baselinker jako jedne z najpopularniejszych i najbardzej wszechstronnych systemów. Przeprowadziliśmy już setki wdrożeń i możemy pochwalić się oficjalnym wsparciem ze strony Baselinker. 30 dni darmowego testu tutaj…

Shiftkey image
Shiftkey image

Serini Cloud

Serini Cloud jest systemem modułowym ERP mającym za zadanie efektywną integrację wielu platform i aplikacji. Jest przeznaczony dla klientów szukających dedykowanych, spersonalizowanych rozwiązań.

ERPbox – Partner

ErpBox to innowacyjna platforma do zarządzania e-sprzedażą – Shoper, Allegro, Amazon, eBay, Empik, inne marketplace i sklepy (bez limitu kont). Zapewnia sprawną i automatyczną obsługę zamówień, wysyłki czy synchronizacji stanów.

Shiftkey image
Shiftkey image

Eurohermes- Partner

Logistyka jest niezwykle istotnym elementem całej strategii sprzedaży cross-border i w tym zakresie współpracujemy z wyspecjalizowaną firmą logistyczną Eurohermes zapewniającą usługi najwyższej jakości.

Helium 10 – Partner

Korzystamy za najlepszych i najbardzej zaawansowanych narzędzi na rynku służących do zwiększenia sprzedaży. Dzięki Helium10 jesteśmy krok przed konkurencją.

Shiftkey image
Shiftkey image

Gs1 – Partner

Mamy wielką przyjemność wspołpracować z GS1 w zakresie edukacji polskich sprzedawców z zakresu marketplace. GS1 – międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli (Belgia) i w Princeton (USA), która zarządza systemem GS1 w skali świata.