Zwiększamy zyski klientów poprzez międzynarodową sprzedaż.

Selium to największy w Polsce zespół specjalistów od sprzedaży na miedzynarodwych portalach marktplace oraz kompleksowych integracji BaseLinkera czy ErpBox

Lider na Polskim rynku!
  • Nasi Klienci otrzymują od nas kompleksowe pakiety usług z zakresu obsługi konta na międzynarodowych platformach sprzedażowych.

External image
Shiftkey image

Dzielimy się wiedzą

Jak tyko mamy okazję dzielimy się wiedze o sprzedaży na marketplace'ach. Zapraszamy na Marketplace’y bez tajemnic.

Team Selium

Selium od samego początku stawiało na pozyskanie najlepszych ekspertów z zakresu sprzedaży na marketplace oraz autoamtyzacji sprzedaży. Dzięki usprawnieniu procesów oraz zgranej pracy zespół może pracować zdalnie i dlatego posiadamy specjalistów i ekspertów z całej Polski!

Shiftkey image

Nasze Usługi

Selium powstało w wyniku zapotrzebowania rynku na profesjonalną opiekę dla sprzedawców internetowych na platformach eBay oraz Amazon.

Szkolenia
Szkolenia

Przeszkolimy Ciebie oraz Twój zespół. 100% praktycznej wiedzy zbieranej od lat. Pomożemy Ci rozwinąć biznes.

JĘZYKOWA OBSŁUGA KONT
JĘZYKOWA OBSŁUGA KONT

Kompleksowo obsługujemy sprzedaż na platformach. Obsługujemy w 5 językach sprzedaż na najważniejszych portalach.

ZABEZPIECZENIE KONTA
ZABEZPIECZENIE KONTA

Zabezpieczymy Twoje konto przed działaniem konkurencji oraz zapewnimy bezpieczne połączenie.

Automatyzacja
Automatyzacja

Przenieś swój biznes na nowy poziom i zaoszczędź czas i pieniądze, dzięki BaseLinker - wszechstronnemu managerowi zamówień.

AUDYTY
AUDYTY

Bazując na naszym doświadczeniu wskażemy zarówno słabsze jak i mocne strony Twoich działań na marketplacach.

WYSYŁKA
WYSYŁKA

Przez lata praktyki wypracowaliśmy najlepsze i najtańsze metody wysyłki do krajów UE.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji marketplace w Polsce! Nasze międzynarodowe doświadczenie daje nam szersze spojrzenie na Twój biznes.

Marketplace agency

Selium to jedna z pierwszych firma w Polsce specjalizująca się w rozwoju sprzedaży na międzynarodowych portalach Ebay, Amazon, Real, Cdiscount oraz Aliexpress.

Selium dostarcza najbardziej kompletną usługę wsparcia sprzedaży na marketplace’ach. Marketplace to nasza pasja, dlatego chcemy, aby Twoja oferta była widoczna w jak największej ilości miejsc na świecie.

Shiftkey image
Shiftkey image

Doświadczenie

Selium to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie rynku e-commerce, digital marketingu, bezpieczeństwa w sieci, kompleksowej obsłudze sprzedaży oraz klientów końcowych i posiadających bardzo indywidualne podejście do każdego tematu.

Jesteśmy częstymi gośćmi konferencji branżowych, na których nie tylko prowadzimy prelekcje, ale chętnie bierzemy udział w networkingu i nieformalnych spotkaniach.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku

Jesteśmy inicjatorami społeczności polskich sprzedawców na międzynarodowych platformach i mocno angażujemy się w jej rozwój, dyskusje oraz wsparcie. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki.

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług. Pracujemy, aby być ekspertami z każdego portalu oraz być partnerem wielu portali.

Shiftkey image

Firmy z którymi współpracujemy.

9900

Założonych kont

2,281

Zadowolonych klientów

1,179

przeszkolonych osób

489

Odblokowanych kont

Opinie naszych Klientów

Sprawdź jak inni klienci oceniają współpracę z zespołem Selium.

Margaret Starska

Polecam! Po optymalizacji konta eBay dość szybko widoczna jest zwiększona sprzedaż. Dziękuję za pomoc!

Anna Płuska

Polecam szkolenie ze sprzedaży na eBay'u i Amazon'ie u Mateusza wszystkim którzy dopiero planują rozpocząć sprzedaż, jak również tym osobom, które chcą się dokształcić. Przede wszystkim to niesamowita dawka wiedzy, której nie przeczyta się w internecie, ćwiczenia praktyczne a to wszystko w super atmosferze. Polecam!

Adrian Pakulski

Ekspresowa pomoc, nawet po ukończeniu szkolenia! Firma zdecydowanie godna polecenia

Marek Zięba

Każda nowa platforma to wyzwanie. Polecam szkolenie wdrożeniowe eBay, wszystko jasno i konkretnie, dzięki czemu zaoszczędziliśmy w firmie sporo czasu.

Michał Makowiecki

Profesjonalizm, szybkie rozwiązanie. Fajne podejście - przede wszystkim rzeczowo.

Zwiększ swoją sprzedaż!

Chcesz zacząć lub rozwinąć sprzedaż na rynkach międzynarodowych za pośrednictwem eBay i Amazon? Potrzebujesz porady lub poszukujesz platformy do wymiany doświadczeń? Trafiłeś zatem w idealne miejsce! Dołącz już teraz do grona moich zadowolonych klientów! Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco!

We don't share your personal information with anyone. Check out our Privacy Policy for more information