PRZEKAZUJĘ 100% WIEDZY PRAKTYCZNEJ!

Pracuj w
SELIUM.PL

Serwis sprzedażowy eBay znam od 11 lat, przez ten czas nauczyłem się i zrozumiałem reguły tam panujące i z przyjemnością podzielę się tymi doświadczeniami, uważam że eBay daje ogromne możliwości zarobkowe oraz szeroką paletę kontrahentów.

Junior Account Specialist

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie bazy produktów i wystawianie aukcji sprzedażowych.
  • Tworzenie i optymalizowanie opisów produktów w celu osiągnięcia najlepszych wyników sprzedażowych.
  • Otwieranie konta sprzedawcy na ebay/Amazon/Aliexpress.

Oczekujemy:

  • Najważniejsze to znajomość języka jednego z wymienionych języków. Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność i terminowość. Sprzedaż na największej światowej platformie e-commerce i obsługa klienta wymaga abyśmy byli zorganizowani i terminowi.
  • Dokładność i dbanie o szczegóły.
  • Chęć do nauki zasad sprzedaży na marketpacach. Współpracując z nami odbędziesz przyśpieszony kurs obsługi.

Oferujemy:

  • Przede wszystkim zdobycie unikalnej na polskim rynku wiedzy dotyczącej sprzedaży poprzez największą platformę e-commerce na świecie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wymagań stanowiska
  • Współpracę przy wprowadzaniu polskich i zagranicznych produktów na największe europejskie rynki
  • Możliwość pracy zdalnej

Jeśli czujesz, że Selium.pl – marketplace agency to miejsce dla Ciebie aplikuj wysyłając CV na adres hello@selium.pl. W tytule maila wpisz „Junior Account Specialist”. Oczywiście pamiętaj o klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych w CV bez tego nie będziemy mogli się do Ciebie odezwać.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Selium Mateusz Grzywnowicz moich danych osobowych zamieszczonych w tym formularzu w celu uzyskania przeze mnie dostępu do informacji o ofercie.