PRZEKAZUJĘ 100% WIEDZY PRAKTYCZNEJ!

Nazywam się
Mateusz Grzywnowicz

Serwis sprzedażowy eBay znam od 11 lat, przez ten czas nauczyłem się i zrozumiałem reguły tam panujące i z przyjemnością podzielę się tymi doświadczeniami, uważam że eBay daje ogromne możliwości zarobkowe oraz szeroką paletę kontrahentów.

Zawsze analizuję potrzeby grupy i na ich podstawie szykuję program oraz dedykowane materiały, które pomagają rozwiązać konkretne problemy.

Jestem praktykiem – przekazuję wiedzę zdobytą w codziennej pracy, bez zbędnego teoretyzowania

Jestem zawsze dostępny – każdy uczestnik szkolenia może konsultować się ze mną nawet wiele miesięcy później. Nie wierzysz? Zapytaj uczestników moich szkoleń, z niektórymi mejluję do dziś 🙂

Jestem pasjonatem – dzięki czemu cały czas śledzę trendy, nowinki, by przekazywać tylko aktualne informacje.

eBay oraz Amazon w sposób znaczący różnią się od doskonale znanego Allegro, oraz są on dużo bardziej skomplikowany w obsłudze niż Allegro.

Swoje szkolenia kierują do osób chcących uruchomić kolejne kanały sprzedaży oraz rozszerzyć swoją sprzedaż na inne kraje, osób chcących poznać tajniki z zakresu zaawansowanych technik sprzedaży na portalach eBay oraz Amazon.

Dowiesz się jak założyć, prowadzić i promować sklep na tych popularny serwisach. Uświadomisz sobie jakie musisz spełnić kryteria, by sprzedawać na całym świecie. Omówimy formy wysyłki towaru z Polski do krajów UE.
Dowiesz się jakich błędów unikać na starcie, co pozwoli Ci w dużo krótszym czasie osiągnąć zamierzony sukces.
Uzyskasz informację w jaki sposób zwiększyć sprzedaż, by wyróżnić się na tle konkurencji.

WYMIERNE KORZYŚCI
– Pracujemy na konkretnych przykładach
– 100% wiedzy praktycznej
– Unikniesz błędów i zaoszczędzisz dużo pieniędzy!
– Dotrzesz do miliona klientów w Europie i na świecie
– Zdobędziesz nowe rynki sprzedaży

 

 

Prowadzę szkolenia i udzielam konsultacji dla sprzedawców, którzy dopiero chcą wejść na rynki zagraniczne, jak i dla tych, którzy pragną się rozwijać. Ecommerce to obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź handlu. Cały czas wartość tego rynku wzrasta i ta tendencja utrzyma się na pewno w ciągu najbliższych 5-10 lat. Jest to znakomity czas na rozpoczęcie swojej działalności. Chętnie nauczę Cię jak sprzedawać na rynkach zagranicznych. Przedstawię Ci najlepsze, sprawdzone rozwiązania logistyczne, informatyczne i ekonomiczne do obsługi sprzedaży na eBay i Amazon, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Selium Mateusz Grzywnowicz moich danych osobowych zamieszczonych w tym formularzu w celu uzyskania przeze mnie dostępu do informacji o ofercie.