External image
External image
Zbuduj swoją markę na Amazon

Branding Services

Zarejestruj swoją markę, aby zwiększyć jej świadomość i budować zaufanie wśród kupujących. Zwiększ świadomość marki i sprzedaż!

Korzyści ze sklepu firmowego
 • Unikalny link do Brand Store z możliwością stworzenia tagu źródłowego dzięki czemu możesz monitorować aktywność w mediach społecznościowych

 • Profesjonalny wygląd Twojej firmy na Amazon

 • Wiele opcji układu z możliwością publikowania większej liczby zdjęć i filmów.

Shiftkey image

Co to jest Amazon Brand Registry?

Amazon Brand Registry to specjalna usługa stworzona przez Amazon w celu ochrony własności intelektualnej sprzedawcy i stworzenia znacznie bardziej markowych doświadczeń zakupowych dla kupujących online.

Po zarejestrowaniu marki możesz:

 • Zapobiegaj nieuczciwym, fałszywym i nieetycznym zachowaniom
 • Uzyskaj dostęp do narzędzi tylko dla marki
 • Wygeneruj potencjalne zgłoszenie naruszenia praw autorskich
 • Uzyskaj dostęp do raportów Brand Analytics
 • Wyświetlaj typy reklam sponsorowanych marek o wysokiej konwersji
 • Twórz strony z treścią A+ i zwiększaj sprzedaż
 • Zdobądź własną witrynę sklepową i reprezentuj swoją markę i produkty w przyciągającej wzrok formie
Shiftkey image

Popraw widoczność swoich ofert

Amazon A+ Content pozwalaja właścicielom marek na dostosowanie i ulepszenie opisów produktów. Ta funkcja pozwala na dodanie do produktów treści z bogatymi obrazami i opisami.

Amazon A+ Content

Po skierowaniu odpowiedniego ruchu do oferty, będziesz potrzebować tego ruchu, aby kupować od Ciebie . Jednym z najpotężniejszych narzędzi do retencji użytkowników, jakie oferuje Amazon, jest zdecydowanie zawartość A+.

 

Treść A+ (wcześniej znana jako treść EBC) to dodatkowe miejsce na stronie z listą produktów, które umożliwia bardziej szczegółowe wyjaśnienie cech produktu, z dodatkowymi zdjęciami, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji .

Shiftkey image
Shiftkey image

Jakie są korzyści  z  A+ content?

 1. Lepiej wizualizuje produkt – w sekcji zdjęć produktów możesz przesłać tylko 7 zdjęć na produkt, a to czasami nie wystarczy, aby szczegółowo zaprezentować swój produkt klientom. To dodatkowe miejsce na liście daje wystarczająco dużo okazji, aby to nadrobić.
 2. Poprawia recenzje – fakt, że jesteś w stanie lepiej przekazać swój komunikat, sprawi, że Twoi klienci lepiej zrozumieją cechy Twojego produktu, co ostatecznie prowadzi do lepszych recenzji.
 3. Korzystanie z infografiki przekazuje lepszy komunikat – użycie infografiki w treści A+ aukcji pomoże zwiększyć przejrzystość aukcji, ponieważ udowodniono, że ludzie lepiej akceptują informacje, gdy są one prezentowane wizualnie.

Storefront Design

Storefront Design - czyli sklep na Amazon dla Twojej marki

Główne korzyści z posiadania własnego sklepu na Amazon to: opowiadanie historii własnych marek w sposób spójny z Twoją witryną, posiadanie niestandardowego adresu URL z analizą marki, która zapewni Ci właściwe informacje o zakupach nowych marek, zachęcanie do lojalności marki i ogólnie zwiększona sprzedaż.

W Selium budujemy witryny sklepowe, które wykorzystują najnowsze współczesne trendy w treści wizualnej i wyselekcjonowanej ekspozycji, aby komunikować przesłanie Twojej marki dokładnie w taki sposób, w jaki Twoi odbiorcy muszą go usłyszeć.

Główne korzyści z posiadania własnego sklepu na Amazon to: opowiadanie historii własnych marek w sposób spójny z Twoją witryną, posiadanie niestandardowego adresu URL z analizą marki, która zapewni Ci właściwe informacje o zakupach nowych marek, zachęcanie marki lojalność i ogólnie zwiększona sprzedaż.

Konkurencja na Amazon stała się bardziej zacięta niż kiedykolwiek. Między sprzedawcami zewnętrznymi i własnymi markami Amazon musisz walczyć o własną pozycję na rynku.

Pracujesz z ekspertami

Nasz zespół to graficy i specjaliści w Amazon Branding , osoby które ukończyły wymagające testy i szkolenia organizowane przez sam Amazon oraz Helium10,

Dzięki naszym działaniom zyskasz:

 • lepszą konwersję;
 • zwiększenie widoczności  produktów;
 • analizę konkurencji i dostosowanie do niej;
 • niestandardowe opcje promowania;
 • pomoc z A+ content;

 

Jako sprzedawca masz większą kontrolę nad używaniem nazwy Swojej marki. Dużo łatwiej możesz również zgłosić naruszenia.

Shiftkey image