External image
Dlaczego Selium?

Doświadczenie i profesjonalizm

To najważniejsze idee oraz cechy naszej działalności, które zyskały uznanie na rynku. Nieprzerwane dążenie do doskonałości pozwala nam świadczyć kompleksowe działania sprzedażowe, marketingowe oraz obsługę klienta już od 2016 roku. Działamy też w obszarze pozycjonowania, administracji oraz bezpieczeństwa sprzedaży.

Lider na Polskim rynku!
  • Nasi Partnerzy otrzymują od nas kompleksowe pakiety usług z zakresu obsługi konta na międzynarodowych platformach sprzedaży takich jak:

  • Amazon

  • eBay

  • Aliexpress

  • Cdiscount

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji marketplace w Polsce!

Doświadczenie

Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 wykonanych audytów kont sprzedażowych, a licznik cały czas bije! Podjęliśmy się weryfikacji setek modeli biznesowych i strategii sprzedażowych, nawiązując przy tym współpracę z najlepszymi specjalistami w branży e-commerce w Europe i na świecie. Nasze know-how rośnie z dnia na dzień. Obsługujemy transakcje, których łączna wartość przekracza 100 milionów złotych rocznie.

Wiedza

Ponad 200 kont sprzedażowych zostało założonych i skonfigurowanych od podstaw przez nas samych. Wspólnie z Partnerami przechodziliśmy przez cały proces kreacji, weryfikacji i konfiguracji, zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawodawstwem dotyczącym różnych form prowadzonych działalności gospodarczych. Nasza wiedza stale rośnie, a korzystają z niej polskie oraz zagraniczne firmy z dziedziny IT, finansów, marketingu oraz logistyki.

Zaangażowanie i społeczność

Aktywizacja społeczności sprzedawców to jeden z filarów naszej działalności. Jesteśmy inicjatorami społeczności polskich sprzedawców na międzynarodowych platformach i mocno angażujemy się w jej rozwój, dyskusje oraz wsparcie. W końcu wszyscy gramy do jednej bramki. Jesteśmy częstymi gośćmi konferencji branżowych, na których nie tylko prowadzimy prelekcje, ale również chętnie bierzemy udział w networkingu i nieformalnych spotkaniach.

Nasze Usługi

Selium powstało w wyniku zapotrzebowania rynku na profesjonalną opiekę dla sprzedawców internetowych na platformach eBay oraz Amazon.

Szkolenia
Szkolenia

Przeszkolimy Ciebie oraz Twój zespół. 100% praktycznej wiedzy zbieranej od lat. Pomożemy Ci rozwinąć biznes.

JĘZYKOWA OBSŁUGA KONT
JĘZYKOWA OBSŁUGA KONT

Kompleksowo obsługujemy sprzedaż na platformach. Obsługujemy w 5 językach sprzedaż na najważniejszych portalach.

ZABEZPIECZENIE KONTA
ZABEZPIECZENIE KONTA

Zabezpieczymy Twoje konto przed działaniem konkurencji oraz zapewnimy bezpieczne połączenie.

Automatyzacja
Automatyzacja

Przenieś swój biznes na nowy poziom i zaoszczędź czas i pieniądze, dzięki BaseLinker - wszechstronnemu managerowi zamówień.

AUDYTY
AUDYTY

Bazując na naszym doświadczeniu wskażemy zarówno słabsze jak i mocne strony Twoich działań na marketplacach.

WYSYŁKA
WYSYŁKA

Przez lata praktyki wypracowaliśmy najlepsze i najtańsze metody wysyłki do krajów UE.

9900

Założonych kont

2,281

Zadowolonych klientów

1,179

przeszkolonych osób

489

Odblokowanych kont

Opinie naszych Klientów

Sprawdź jak inni klienci oceniają współpracę z zespołem Selium.

Margaret Starska

Polecam! Po optymalizacji konta eBay dość szybko widoczna jest zwiększona sprzedaż. Dziękuję za pomoc!

Anna Płuska

Polecam szkolenie ze sprzedaży na eBay'u i Amazon'ie u Mateusza wszystkim którzy dopiero planują rozpocząć sprzedaż, jak również tym osobom, które chcą się dokształcić. Przede wszystkim to niesamowita dawka wiedzy, której nie przeczyta się w internecie, ćwiczenia praktyczne a to wszystko w super atmosferze. Polecam!

Adrian Pakulski

Ekspresowa pomoc, nawet po ukończeniu szkolenia! Firma zdecydowanie godna polecenia

Marek Zięba

Każda nowa platforma to wyzwanie. Polecam szkolenie wdrożeniowe eBay, wszystko jasno i konkretnie, dzięki czemu zaoszczędziliśmy w firmie sporo czasu.

Michał Makowiecki

Profesjonalizm, szybkie rozwiązanie. Fajne podejście - przede wszystkim rzeczowo.

Firmy z którymi współpracujemy.

Zwiększ swoją sprzedaż!

Chcesz zacząć lub rozwinąć sprzedaż na rynkach międzynarodowych za pośrednictwem eBay i Amazon? Potrzebujesz porady lub poszukujesz platformy do wymiany doświadczeń? Trafiłeś zatem w idealne miejsce! Dołącz już teraz do grona moich zadowolonych klientów! Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco!

We don't share your personal information with anyone. Check out our Privacy Policy for more information