kaufland-de

100 dni Kaufland.de: sprzedawcy wyciągają pozytywne wnioski

W pierwszych miesiącach po przemianowaniu real.de na Kaufland.de odnotowano nawet 30-procentowy wzrost sprzedaży w niektórych przypadkach. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród aktywnych sprzedawców, z którymi Kaufland rozmawiał 100 dni po wprowadzeniu marki na rynek.

Około 60 procent niemieckich detalistów i nawet ponad 80 procent detalistów z zagranicy nie chce rezygnować z marki Kaufland. Dzięki zmianie nazwy widzą oni duże możliwości dla rynku, a tym samym dla własnego sukcesu sprzedażowego. 36 procent niemieckich i 48 procent zagranicznych sprzedawców już odnotowało pierwsze wzrosty sprzedaży – średnio o około 30 procent.

Shiftkey image

https://unternehmen.kaufland.de/presse/pressemitteilungen/pressemitteilungen-detail.y=2021.m=09.n=100-tage-online-marktplatz.html

“Rynek zyskuje na marce Kaufland, która punktuje większym zasięgiem i widocznością oferty. Promujemy Kaufland na naszych kanałach marketingowych – od mediów społecznościowych po broszurę Kaufland, która dociera do milionów gospodarstw domowych każdego tygodnia” – mówi Jens Rühle, Dyrektor Zarządzający Kaufland e-commerce.

Ponad 7000 sprzedawców detalicznych oferuje obecnie więcej niż 25 milionów artykułów na stronie internetowej, którą odwiedza miesięcznie 32 milionów osób. Klienci mogą wybierać spośród ok. 5 000 kategorii produktów, w tym sprzętu AGD, RTV, mody, zabawek, sprzętu sportowego, rowerów, akcesoriów samochodowych i mebli.

W październiku 2020 r. Grupa Schwarz przejęła internetowy rynek real.de. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się rynków online w Niemczech. Od momentu ponownego uruchomienia marki Kaufland klienci mogą znaleźć również szeroki wybór produktów nieżywnościowych – jest to możliwe dzięki wielu sprzedawcom, którzy codziennie oferują klientom wszechstronne doświadczenie zakupowe na Kaufland.de.

Badanie zostało przeprowadzone w sierpniu. W ankiecie wzięło udział około 670 sprzedawców, w tym około 550 z Niemiec i 120 z zagranicy. Ponad 70 procent uczestników ankiety jest aktywnych na Kaufland.de dłużej niż 12 miesięcy. Głównie sprzedają w kategoriach kuchnia i gospodarstwo domowe, ogród i majsterkowanie, a także dom, elektronika i sport.

Chcesz sprzedawać na Kaufland.de ? 🚀
📧 Napisz do nas: hello@selium.pl
📞 Zadzwoń: +48 793 635 656
Zapraszamy!
1 Comment
Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Add Comment *

Name *

Email *

Website

Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteśmy ekspertami od promocji w e-commerce. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w działaniu na marketplace, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowinkami.